Phonograph Music Player

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.90 MB
  • Version 0.16.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Karim Abou Zeid
Tek dokunuşla çalma listenizi oluşturabileceğiniz Phonograph Music Player uygulamasında göz zevkinize uygun temalar kullanabilirsiniz.

Dâhili bir tema motoruna sahip olan Phonograph Music Player; en iyi müzik çalar uygulamalarındandır. Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bu uygulamada zevkinize uygun pek çok temayı bulabilirsiniz. Materyal tasarım kılavuzlarının her ayrıntısıyla eşleşen bu uygulamayı kullanmak da çok kolay!

Dinamik ve farklı renklerle zevkinize uygun tasarımlar yapabileceğiniz bu uygulamada ara yüzünüzü dilediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz!

Karmaşık ve renksiz menülerin aksine, ferah ve neşeli bir görünüme sahip olan Phonograph Music Player uygulaması aynı zamanda Phonograph sanatçıları hakkında görüntü de sunar. Görüntülerin yanı sıra sanatçıların biyografilerini de sunan bu uygulama dilediğiniz bilgiyi ek olarak cihazınıza indirir.

Ayrıca özelleştirilebilir pek çok seçeneğe sahip olan Phonograph Music Player uygulaması kullanıcılarına birçok kolaylık sunuyor.

Müzik dosyalarınızın başlıklarını, albüm adlarını veya etiketlerini kolayca düzenleyebileceğiniz bu uygulamada çeşitli ana ekran widgetleri de bulunmaktadır. Ayrıca kilit ekranı oynatma denetimlerine de sahip olan bu uygulama en mükemmel müzik keyfini sizlere sunuyor.

Phonograph Music Player uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, dilediğiniz müziği kolayca dinleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Phonograph Music Player indir
DİĞER SÜRÜMLER