Phonograph Music Player

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut390 MB
  • Sürüm0.16.5
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciKarim Abou Zeid
Dâhili bir tema motoruna sahip olan Phonograph Music Player; en iyi müzik çalar uygulamalarındandır.

Tek dokunuşla çalma listenizi oluşturabileceğiniz Phonograph Music Player uygulamasında göz zevkinize uygun temalar kullanabilirsiniz. Materyal tasarım kılavuzlarının her ayrıntısıyla eşleşen bu uygulamayı kullanmak da çok kolay!

Karmaşık ve renksiz menülerin aksine, ferah ve neşeli bir ara yüze sahip olan Phonograph Music Player uygulaması aynı zamanda Phonograph sanatçıları hakkında görüntü de sunar. Görüntülerin yanı sıra sanatçıların biyografilerini de sunan bu uygulama dilediğiniz bilgiyi ek olarak cihazınıza indirir.

Dinamik renklerle tasarlayabileceğiniz ara yüzünüzü dilediğiniz şekilde renklendirebilir, zevkinize uygun temayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca özelleştirilebilir pek çok seçeneğe sahip olan Phonograph Music Player uygulaması kullanıcılarına birçok kolaylık sunuyor.

Müzik dosyalarınızın başlıklarını, albüm adlarını veya etiketlerini kolayca düzenleyebileceğiniz bu uygulamada çeşitli ana ekran widgetleri de bulunmaktadır. Ayrıca kilit ekranı oynatma denetimlerine de sahip olan bu uygulama en mükemmel müzik keyfini sizlere sunuyor.

Sizde Phonograph Music Player uygulamasını cihazınıza yükleyerek; birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

 

 

 

Phonograph Music Player indir